Tartu koorikontsertide kalender

Lae alla ICS Kalender

Siin on lauljate algatatud Tartu koorikontsertide kalender, mis saadab enne kontsertide toimumist automaatseid meeldetuletusi, ning seda saavad hallata kõik huvilised, kes selleks soovi avaldavad. Oma kontsertide lisamiseks või senise info muutmiseks klõpsake palun siia. Facebooki konto omajatel on võimalus liituda lehega “Tartu koorikontserdid“, mis jagab kontsertide infot igal nädalal (täpsem info lehe tutvustuses).

Selleks, et kalender automaatselt kõigi kontsertide kohta meilile meeldetuletuse saadaks, tuleks sellega kõigepealt liituda, klõpsates kalendri all paremas nurgas „+GoogleCalendar“ nuppu ning seejärel lahti hüppavast aknast “Add”. Kalendriga liitumiseks ei ole vaja gmaili-aadressi, küll aga e-posti aadressi, mis oleks Google`i kontoga ühendatud.

1. Kui olete liitumise järel jõudnud kalendrivaatesse,
2. otsige vasakult paanilt „Other calendars“
3. ja klõpsake seal „Tartu koorikontserdid“ paremal otsas olevale kolmele püstisele punktile,
4. klõpsake „Settings“,
5. edasi valige “Event notifications”
6. ja edasi saate ise „Add notificationsi“ juures märkida, et iga kontserti tuletatakse meelde näiteks 2 päeva enne vmt.

Kontserdikorraldajatele:

• Info sisestamiseks kalendrisse on tarvis kas gmaili-aadressi või meiliaadressi, mis on seotud Google’i kontoga. Kui teil neid ei ole, aga soov oma kontsert sisestada on, saab sellest märku anda või Facebooki sõnumites.
• Kalender on mõeldud kajastama vaid neid kontserte, mis on publikule avalikud ja kus esineb vähemalt üks laulukoor.
• Soe soovitus on lisada kontsert kalendrisse kohe, kui on teada selle kuupäev. Seda ka juhul, kui pole veel kindel toimumiskoht, pealkiri vms. Nii on võimalik teistel korraldajatel ja ka kuulajatel kalendrit põhjalikumalt kasutada ka oma kontserdihooaja planeerimisel.
• Kui olete kontserdi sisestanud, saate infot igal ajal täiendada. Hätta sattumisel võib julgesti ühendust võtta . Teie sisestatud info jõuab kalendriga liitunud inimeste meiliaadressidele automaatselt. Facebooki sisestab selle meie moderaator – sama nädala kontsertide info avalikustatakse iga nädala alguses.
• Kalendri moderaatorid ei vastuta kontsertide ärajäämise või kellaaegade muutumise eest. Küll aga oleks tore, kui info selle kohta kalendrisse siiski võimalikult õigeaegselt lisatakse.

Kooride esindajatel soovitame oma kontserdi info lisada ka Tartu kultuurikalendrisse ja Eesti Kooriühingu kalendrisse (), et info jõuaks suurema hulga huvilisteni!