Tartu talvine tantsupäev 2021 – Tiigi Seltsimaja

Tartu talvine tantsupäev 2021

11. detsember 2021
Kell 13 Tartu Raekoja platsil ehk Jõululinn Tartus

Tartu talvine tantsupäev 2021

Kord detsembris koguneb talvise Tartu Raekoja platsi munakividele mitusada (rahva)tantsijat. Kokku saavad pärimus ja värvilised triibuseelikud, külm talv, rõõmsad inimesed, punased põsed ja hea elav muusika!

Tunnisest etendusest Raekoja platsil jääb tantsijatele tavaliselt väheks, mis tähendab, et pidu jätkub simmaniga Püssirohukeldris, kus samuti mängib elav muusika. Lisaks toimub 11. detsembril Tartu kesklinnas ka tavapärane jõululaat.

 

Oma inglisekeelseid sõpru saate tantsupäevale meelitada selle lingi abil siin: tiigiseltsimaja.tartu.ee/eng/wintry-tartu-folk-dance-day-2021/

 

Taastantsimise- ja kohtumiseni pühademeeleolus Tartu raekoja platsil!