Tartu talvine tantsupäev 2021

11. detsember 2021
Kell 13 Tartu Raekoja platsil ehk Jõululinn Tartus

Tartu talvine tantsupäev 2021

Kord detsembris koguneb talvise Tartu Raekoja platsi munakividele mitusada (rahva)tantsijat. Kokku saavad pärimus ja värvilised triibuseelikud, külm talv, rõõmsad inimesed, punased põsed ja hea elav muusika!

Ütlemata hea meel on sellest, et Tartu talvisel Raekoja platsil on jälle võimalik näha päris elus saatemuusikuid – tantsida saame 11. detsembril Raekoja platsil Tiit Kikase (viiul), Cätlin Mägi (tuled ja viled ja torupillid jpm) ning Allan Jakobi (akordion) pillide järgi!

Tantsupäeva juhib Rasmus Kull (Teater Vanemuine).

Lisaks, st kui tunnikesest tantsimisest ei peaks piisama, saab maailma kõrgeimas õllerestoranis ehk Püssirohukeldris simmaniga jätkata. Seal mängivad lõõtspille, oktavmandoliine, viiuleid ja muid vahvaid instrumente ning võtavad ka laulu üles sellised vahvad sellid: Juhan Uppin, Siim Rikker, Priit Rikker, Enrik Visla, Toomas Oks ja Margus Tokko. See tähendab, et kohal on „Tuulelõõtsutajad“!

Oma inglisekeelseid sõpru saate tantsupäevale meelitada selle lingi abil siin: https://tiigiseltsimaja.tartu.ee/eng/wintry-tartu-folk-dance-day-2021/

 

📣📣📣 Ja tantsijaaaad!
Selle lingi kaudu saate end tantsupäevale registreerida kuni 28. novembrini: https://tiigiseltsimaja.tartu.ee/teated/tartu-talvine-tantsupaev-2021-registreerumisvorm

Taastantsimise- ja kohtumiseni pühademeeleolus Tartu raekoja platsil!
NB! 11. detsembril toimub südalinnas ajavahemikus kell 10–16 ka jõululaat.