TARTU TOIDU- JA VEINIFESTIVAL 2020

07.08.2020
7.–9. augustil Tartu kesklinnas

TARTU TOIDU- JE VEINIFESTIVAL 2020

Lõuna-Eesti suurim toidu- ja veinipidu tuleb taas – Tartu toidu- ja veinifestival 2020!

Festival pakub ehedaid maitseid Eesti väiketootjatelt, tänavatoitlustajatelt ja pop-up-restoranidelt ning rikkaliku veinivalikut. Kõigil on võimalus võtta osa avatud degustatsioonidest ja saada nõuandeid Eesti parimatelt sommeljeedelt.

Tartu toidu- ja veinifestivalil on võimalik maitsta ja kaasa osta Eesti väiketootjate toodangut, einestada mõnusates pop-up-söögikohtades ja nautida head elavat muusikat. Festivali veinialale on koondunud nii maaletoojad ja veinide tootjad, kelle toodangut saab kohapeal degusteerida ja koju kaasagi osta.
Tavapäraselt valitakse Tartu linnavein 2020 ja Tartu maitse 2020.

Toidu- ja veininaudingutele lisavad vürtsi meelelahutusprogramm kogu perele. Reede ja laupäeva õhtul (7. ja 8. augustil) saab Emajõe ööpromenaadil nautida head muusikat. 9. augustil ootavad külla Tammelinnas avatavad kodukohvikud. Lisaks pakub tegevusi lasteala.

Toidu- ja veinifestivali korraldab lisaks teistele kolm Tartu Linnavalitsuse üksust: ettevõtlusosakond, avalike suhete osakond ja Tiigi Seltsimaja.

Koduleht.

Facebook.