Tartu talvine tantsupäev 2021 registreerumisvorm

Tartu talvine tantsupäev 2021

 

Head armsad rahvatantsijad ja muidugi rahvatantsurühmade juhendajad! Lisaks võimlejad ja koorilauljad!
Ühesõnaga kõik, kõik teisedki tantsuarmastajad üle terve maa!

Kas keegi veel üldse mäletab, mis tunne oli koos (tantsida)…?!

🎄 Kutsume tantsurühmasid osalema Tartu talvisel tantsupäeval, mis toimub Tartu Raekoja platsil laupäeval, 11. detsembril 2021 kell 13.00. Oodatud on kõik tantsust rõõmu tunda soovivad huviühendused, sh võimlejad, koorilauljad jt.

Tantsupäeva kunstiline juht Ulvi Nigol on vankumatult meiega (st juba teist talve tantsupäeva ootel) ning otsis kimbu toredaid tantse te harjutamise ja õppimise rõõmuks kokku eelkõige Tartumaalt.

Tutvuga reperatuaari ja kavaga selle lingi kaudu: Tartu talvine tantsupäev 2021 kava

Tartu talvisel Raekoja platsil on jälle võimalik näha ka päris elus saatemuusikuid – tantsida saame 11. detsembril Raekoja platsil taas Tiit Kikase (viiul), Cätlin Mägi (tuled ja viled ja torupillid jpm) ning Allan Jakobi (akordion) pillide järgi!

 

NB!
– Esinejate-osalejate riietus peol olgu palun talviselt rahvuslik (naistel triibuseelik, meestel pidulikud püksid).
– Kodutütred, Tartu talvine tantsupäev ja kuum tee on lahutamatud – alates 12.30-st pakub Naiskodukaitse Tartu ringkond platsil tantsijatele kuuma jooki.
– Nagu ikka järgneb tantsimisele Raekoja platsil simman Püssirohukeldris, algab see kell 14.30. Juhan Uppin tahtis ka sõbrad kaasa võtta. Selle toreda sooviavalduse lahendasime moel, et tantsuks mängima on nüüd koos temaga teel terve „Tuulelõõtsutajate“ pillimeeskond.
– Püssirohukeldri peakokale, habemega suurele, suurele mehele, on simman nii armsaks saanud, et ta on lubanud tantsust (või siis ee… millestki muust sama ilusast) inspireerituna menüüsse selleks päevaks midagi spetsiaalset lisada. Seega simmani laudade broneerimine Püssirohukeldri kodulehel (pyss.ee/broneeri) või kohapeal (Lossi 28).

Taaskohtumiseni 11. detsembril pühademeeleolus Tartu Raekoja platsil ja hiljem Püssirohukeldris!

Olete väga, väga oodatud, tuletame selle päriselt kohtumise ja koostantsimise tunde meelde!

 

Repertuaari puudutavad küsimused: (Ulvi Nigol)
Korralduslik külg: (Maris Peebo, 506 8770)

NB! Peole registreerumine on avatud 28. novembrini (k. a) 2021.

Tartu talvine tantsupäev 2019 fotogalerii.