Tartu 2019. aasta laulupeo peakontsert

Tiigi_seltsimaja_menu.jpg

Tartu 2019. aasta laulupeo peakontsert

 

Hea koori- ja orkestrirahvas!

Selleks, et korraldada laulupeo 150. sünnipäev Tartus parimal, mõistlikumal ja turvalisemal moel, palume teil üle vaadata ja vajadusel uuendada Tartu laulupeo peakontserdile registreeritud osalejate arv ning muud kollektiiviga seotud andmed.

Palun leidke aega vastata kahe nädala jooksul ehk hiljemalt 7. aprilliks. Siis on Tartu peakontserdini jäänud ainult kena 75 päeva :).

Andmete uuendamiseks toimige palun järgmiselt.
1) Logige end sellel lehel keskkonda sisse ning klõpsake paremat kätt oleval valikul „Kontaktisiku poolt peakontserdile registreeritud kollektiivid“. Nii leiate oma kollektiivi(d) kenasti andmete uuendamist ootamas.

2) Klõpsake kollektiivi juures „TEGEVUSTE“ alajaotuse all valikule „muuda“. Registreerimisvorm kollektiivi andmetega muutub seejärel aktiivseks, saate andmed üle vaadata ja vajadusel muudatused sisse viia.

3) Veenduge, et sisestate vormi lõpus olevasse kahte väikesesse kastikesse nõustumise märgiks „linnukesed“. Muidu ei jõua andmed meieni ning arvame, et te ei olegi neid veel uuendanud. Seejärel vajutage nupule „salvesta“.

4) Kui kõik andmed jäävad samaks, vajutage vormi lõpus ikkagi „salvesta“ nupule, siis teame ka sellega arvestada.

Väga oluline! Osalejate arvu suurendamist korraldajate poolt automaatselt kinnitatuks ei loeta. Anname kontaktisikutele teada, kui paljusid laulusõpru-pillimehi peakontserdile laulukaare alla laulupeo sünnipäeva lisaks tähistama võtta võimalik on.

Probleemide-küsimuste korral keskkonda sisselogimisel kirjutage Tartu laulupeo IT-teenistusele aadressil raivo.kaldma[at]gmail[dot]com või helistage 506 8770 (Maris Peebo).

NB! Tuletame meelde, et registreerides lõi kollektiivi kontaktisik endale Tartu laulupeo kasutajakonto, millega seotud kasutajanimi võrdub tema suurtähega algava „päris ees- ja perenimega. Nt Lydia Koidula või Richard Ritsing ning ees- ja perenime vahele käis ka üks tühik. Kui salasõna ei meenu, on võimalik sedagi uuendada, klõpsates alustuseks paremat kätt oleval valikul „Soovin uut parooli ning järgides edasisi juhiseid.

 

Lisainfo ja laulupeotugi: 736 1560, 506 8770 ja 525 7906 või laulupidu[at]tartu[dot]ee

 

Kohtumiseni laulupeo 150. sünnipäeval laulupidude sünnilinnas Tartus!

Laulupeo 150. sünnipäev | 20.–22. juunil 2019 Tartus | tartulaulupidu.ee