XXVI Tartu ja Tartumaa naiskooride laulupäev
Lõuna-Eesti nais- ja neidudekooride advendikontsert „Jõulusära“

3. detsember 2022
Kell 16 Tartu Pauluse kirikus

XXVI Tartu ja Tartumaa naiskooride laulupäev
Lõuna-Eesti nais- ja neidudekooride advendikontsert „Jõulusära“

3. detsembril 2022 kell 16.00 toimub Tartu Pauluse kirikus naiskooride advendikontsert. Kontserdi kunstiline juht on Tartu Naiskoor Domina dirigent Anneli Koppel. Osalevad koorid Tartust, Tartumaalt ja Võrust: Naiskoor Domina (dirigent Anneli Koppel), Võru naiskoor Kannel (dirigendid Helga Ilves ja Erja Arop), Luunja laulukoor Jõeõed (dirigent Anne Kasesalu-Roops), Kliinikumi Naiskoor (dirigent Nele Valdru), Naiskoor Cantare (dirigent Imbi Goldman), Tartu Õpetajate Naiskoor (dirigent Katrin Aasmäe), Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori vilistlaskoor (dirigent Ülle Sakarias), Elva naiskoor Kaja (dirigent Astra Volkov).

Koore saadab organist Anna Humal, kes esineb ka eraldi oreliteostega.
Kontserdi kavas on valdavalt advendi- ja jõululaulud.

Korraldab Tiigi Seltsimaja koostöös Eesti Naislaulu Seltsiga.
Sissepääs on tasuta.