Uisuball

3. detsember 2022
Raekoja plats

Uisuball

Jõulukuu 3. päeva õhtul olete lahkesti ja pidulikult palutud uisuballile, kus maailma kõige ilusam uisuväljak muutub üheks õhtuks muinasjuturiigiks.
Linna kõige tähtsamal väljakul valguskettidest tähistaeva all ootavad teid nööpauguni laitmatud ja kaunid balli perenaine ja peremees ehk lugupeetud jõuluvana Jolle ja jõulumoor Asti, tseremooniameister ja kojanarrid, kandelaabrid, kastellaanid ja nimekaardid, fantaasiaküllastes kostüümides ballikülalised ja nende pidulik tervitamine, punased vaibad, tantsijad-esinejad, üllatusilmujad, hobused ja saanid ning imekaunis muusika, ühised ava- ja lõpuvalsid.

Kohtumine salapäraste, ootamatu, armsate ja veidrate tegelastega maailma muinasjuttudest (pead tööle ja kostüüme välja mõtlema!) on garanteeritud. 🌬

Riietus: Pidulik ja ballile vääriline.
Ballikülaliste fantaasiaküllus: Tavalisest suurem.
Ballikülaliste vanus: Esmasest uisutamisoskusest edasi (vanuse)piiranguid ei ole.

Vaata eelmise aasta uisuballi galeriid siit: Jõuluvana Jolle ja jõulumoor Asti uisuball 2021,