Tartu talvine tantsupäev 2022

10. detsember 2022
Kell 13 Tartu Raekoja platsil ehk Jõululinn Tartus

Tartu talvine tantsupäev 2022

Kord detsembris koguneb talvise Tartu Raekoja platsi munakividele mitusada (rahva)tantsijat. Kokku saavad pärimus ja värvilised triibuseelikud, külm talv, rõõmsad inimesed, punased põsed ja hea elav muusika!

Ütlemata hea meel on sellest, et Tartu talvisel Raekoja platsil on jälle võimalik näha päris elus saatemuusikuid – tantsida saame 10. detsembril Raekoja platsil Duo Mänd/Krüsban (viiul ja lõõtspill) ning Villu Talsi (mandolin) pillide järgi!

Tantsupäeva juhib Jalmar Vabarna.

Tantsupäeva kunstiline juht on Robin Gielen.

Lisaks, st kui tunnikesest tantsimisest ei peaks piisama, saab maailma kõrgeimas õllerestoranis ehk Püssirohukeldris simmaniga jätkata. Seal mängivad kitarri ja karmoškat ning võtavad ka laulu üles Evelin Leima ja Jalmar Vabarna!

 

 

📣📣📣 Ja tantsijaaaad!
Selle lingi kaudu saate end tantsupäevale registreerida kuni 20. novembrini: https://tiigiseltsimaja.tartu.ee/teated/tartu-talvine-tantsupaev-2022-registreerumisvorm

Taastantsimise- ja kohtumiseni pühademeeleolus Tartu raekoja platsil!
NB! 10. detsembril toimub südalinnas ajavahemikus kell 10–16 ka jõululaat.