TARTU TOIDU- JA VEINIFESTIVAL 2021

6. august 2021–8. august 2021
6.–7. augustil Tartu kesklinnas, 8. augustil linnaosade kodukohvikutes

TARTU TOIDU- JA VEINIFESTIVAL 2021

Tartu toidu- ja veinifestivali külastajaid ootab Eesti oma toit ja tooraine kõige ehedamas võtmes otse tootjatelt.
Lisaks võimalusele põnevaid tooteid koju kaasa osta, avavad festivalialal uksed ka mitmed tänavatoidu pakkujad ja pop-up restoranid ning rikkaliku valikuga veiniala, kus on kõigil võimalus võtta osa avatud degustatsioonidest ja saada nõuandeid Eesti parimatelt sommeljeedelt.

Toidu- ja veininaudingutele lisavad vürtsi meelelahutusprogramm kogu perele, ööpromenaad Emajõe ääres koos hea muusikaga (6.–7. august), linnaosade kodukohvikud (8. august), lasteala ja palju muud põnevat. Tavapäraselt valitakse „Tartu linnavein“ ja „Tartu maitse“.

Festivali koduleht (pärast Maitsva Tartu lõppemist)
Festivali Facebook

 

Toidu- ja veinifestivali korraldab lisaks teistele partneritele kolm Tartu Linnavalitsuse üksust: ettevõtlusosakond, avalike suhete osakond ja Tiigi Seltsimaja.