Autovabaduse puiestee 2021

9. juuli 2021–8. august 2021
Autovabaduse puiesteel

Autovabaduse puiestee 2021

Autovabaduse puiestee tuleb taas!
Kuu aja jooksul saab pere ja sõpradega mõnusalt aega veeta nii Vabaduse puiestee tänavaalal kui ka pargis ning nautida mitmekesisemat kultuuriprogrammi. 💙 Märgi end tulijaks: www.facebook.com/events/2783587081880393/

Autovabaduse puiestee külastajaid ootavad:

🔹suurem veesilm
🔹Bobby Sageri näitus „Invisible Sun“
🔹Tartu 2024 ala
🔹karussell
🔹ronila ja liumägi
🔹rulaplats
🔹välilugemissaal
🔹seltskonnatantsutunnid
🔹vett purskav atraktsioon
🔹kiigelabürint
🔹laupäevased disainiturud
🔹tantsuõhtud
🔹statsionaarne südalinna (suve)lava
🔹tenniseväljak
🔹tänavatoiduautod ja minitoidubaarid
🔹piknikualad
🔹välikino (filme valib Tartu Elektriteater)
🔹ja palju muud põnevat

Autovabaduse pst Instagramis: www.instagram.com/carfreeavenue
⏰ Autovabaduse puiestee eesmärk on pakkuda tavapärasest erinevat linnaruumielamust, meelitada inimesi kesklinna mitmekesiseid vaba aja veetmise võimalusi nautima, teadvustada keskkonnaprobleeme ja pakkuda neile lahendusi ning tõsta projektist saadava tähelepanuga Tartu mainet rohelise ja inimkeskse sihtkohana nii Eestis kui välismaal.