Tartu linna päeva galakontsert 2021

10. august 2021
Kell 19 Vanemuise kontserdimajas

Tartu linna päeva galakontsert 2021

Tartu linna päeva, st ooperi ja klassikalise muusikaga lähemalt suhtlema julgustava päeva kulminatsiooniks on neli suve olnud galakontsert Tartu Raekoja platsil.

Kaunite tuttavate meloodiate mõõtmatu jõud, lummavad hääled ja nende omanikud ehk pisut ülemeelikud ooperisolistid, ootusärevuses orkestrandid ning vaatemängulised esitused on seekord… nihutatud 10. augustile! Täiesti ootamatu lahendus, aga ajad ongi olnud enam kui kummalised.

Ooperisümbioosi 5. sünnipäeva puhul seadke end saabuva suve galakontserdil valmis ka üheks maailma esiettekandeks. Uudisteose kallal on töös heliloojad-autorid Tiit Kikas, Jaagup Kreem, Mart Mikk ja Andrus Rannaääre.

Palju õnne, sünnipäevalaps ooperisümbioosile! Muusikasõbrad on nii põnevil!

NB! COVID-19 tulenevate piirangute tõttu toimub teose maailma esmaettekanne Tartu Raekoja platsi asemel Vanemuise kontserdimajas.

Üritusele pääseb COVID-19 tõendi ja isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID-kaart) esitamisel.
Kontsert on tasuta, aga ainult nullhinnaga pileti alusel, mida saab Piletimaailmast: https://www.piletimaailm.com/performances/111664-luhiooper-oobik-ja-uliopilane-tartu-linna-paeva-galakontsert-2021?lang=et_EE