JÕULULINN TARTU 2020

29. november 2020–11. jaanuar 2021
Tartu Raekoja platsil

JÕULULINN TARTU 2020

Muinasjutuline jõuluaeg Tartus algab alati esimesel advendipühapäeval, kui end pühaderüüsse sättinud ja ehtinud Tartu raekoja platsil süüdatakse I advendiküünal ning sellega koos ka kõik kesklinna kaunistavad jõulutuled.

Jõuluajal toovad Tartus paljude teiste ettevõtmiste kõrval rõõmu jõuluvanade talimängud, kesklinna jõululaat ning talvine tantsupäev.

Jõulutunnet kinnitavad ka advendiküünalde ühised süütamised igal detsembripühapäeval. Lisaks on Jõululinn Tartu täis põnevaid ja armsaid, suuremaid ja pisemaid jõulukohtumisi nii kontsertidel ja kohvikutes kui ka otse linnasüdames ehk Raekoja platsil. Lisaks saab edaspidi pühade ajal Tartu Raekoja platsil ka koos Suudlevate Tudengitega uisutada.