JÕULULINN TARTU 2019

1. detsember 2019–10. jaanuar 2020
1. detsember 2019–10. jaanuar 2020 Tartu Raekoja platsil

JÕULULINN TARTU 2019

Jõuluaeg Jõululinn Tartus saab alguse esimese advendiküünla süütamisega 1. detsembril 2019 kell 17.

Muinasjutuline jõuluaeg Tartus algab alati esimesel advendipühapäeval, kui end pühaderüüsse sättinud ja ehitanud Tartu raekoja platsil süüdatakse I advendiküünal ning sellega koos ka kõik kesklinna kaunistavad jõulutuled.

Jõuluajal toovad Tartus paljude teiste ettevõtmiste kõrval rõõmu jõuluvanade talimängud, kesklinna jõululaat ning talvine tantsupäev.

Jõulutunnet kinnitavad ka advendiküünalde ühised süütamised igal detsembripühapäeval. Lisaks on Jõululinn Tartu täis põnevaid ja armsaid, suuremaid ja pisemaid jõulukohtumisi nii kontsertidel ja kohvikutes kui ka otse linnasüdames ehk Raekoja platsil.