SEA-AASTA JÄÄSKULPTUURI AVAMINE

5. veebruar 2019
Kell 19 Tartu Raekoja platsil

SEA-AASTA JÄÄSKULPTUURI AVAMINE

Tartu tervitab sea-aasta saabumist jääskulptuuri avamise ja kohtumisega Tartu raekoja platsil!

Idamaade uhiuue aasta saabumise ja jääskulptuuri avamise tseremoonial tervitab Tartu uhiuus linnakirjanik Vahur Afanasjev. Jaapani taiko-trummidel esinevad Reigo Ahven ja Heleriin Uib.

Muidugi on Tartu Raekoja platsile selleks hetkeks juba saabunud ka skulptor Tiiu Kirsipuu loodud jääst siga.

Möödunud aastat aitavad tänada ning halba ära saata draakoni- ja lõvitants koos madala ilutulestikuga. Pakutakse ingveriteed ja jagatakse õnneküpsiseid.
Siga on 12 loomamärgi viimane loom, lõpetades 12-aastase tsükli. Seda nö lõpuaastat tuleks käsitleda ka puhke- ja analüüsiaastana, et liigne pingutus ei rikuks ära koera-aastal ette võetud ümberkorraldustest (kas võtsite need ette?!) sündivat kasutegurit.
Maa sea aastal on oodata rohkelt pidustusi, pidulike sündmuste tähistamist (Hei-hei, Tartu laulupidu 2019!), festivale. Tulemas on aasta, mis soosib isiklikke suhteid, koosviibimisi lähedastega, abiellumist ja perega koos olemist. Hiinas peetakse siga kõige õnnelikumaks loomamärgiks, kõik tahavad olla tema sõbrad.

Võtke oma sõbrad kaasa ja näeme raeplatsil 5. veebruari õhtul!