RAHVUSVAHELISED JÕULUVANADE TALIMÄNGUD 2018

9. detsember 2018
Kell 15.30 Tartu raekoja platsil

RAHVUSVAHELISED JÕULUVANADE TALIMÄNGUD 2018

Tartu on väga eriline linn – siin toimuvad isegi jõuluvanade talimängud.

Tartule on laste värskes õhus viibimine, sportlikud eluviisid ja naljategemine äärmiselt olulised. Täpselt sama armastavad ka parimas vormis ehk tihti mõõdukalt prisked jõuluvanad. Seetõttu kutsutakse igal talvel teisel advendipühapäeval Eesti Jõuluvanade Seltsi jõulutaadid, lapsed koos peredega ja pealtvaatajad Tartu raekoja platsile, kus peetakse maha üks korralik, ent mitte kõige tõsisem mõõduvõtmine. Saabuvate pühade ajal on talimängud suisa rahvusvahelised, erisportlast on oodata Soomest!

Mänge aitab läbi viia ja sottides selgust saada Kristjan Gold, talle on abiks Tartu linnajänes Toivo. Rahvusvaheliste talimängude lõppedes algab raekoja platsil II advendiküünla süütamise tseremoonia.

PS Vaadake, et te mõne jõulutaadi tõukeratta ette ei jää – nad on võistlushoos täiesti ennastunustavad kihutajad.

www.joululinntartu.ee