EMAJÕE FESTIVAL 2018

10. august 2018–12. august 2018
10.–12. augustil 2018 Emajõel, jõe kallastel, sadamates ja südalinnas

EMAJÕE FESTIVAL 2018

Festivali keskmeks on muidugi Tartu olulisim looduslik sümbol – Emajõgi.

Augusti teine nädalalõpp ehk 10.–12. august koondab Tartus spordi- ja kalapüügivõistlused, lõbusate külalistega lastelala ning paadimehed ja nende võimsa jõeparaadi – Emajõe festival on ka paras ports vaatemängu. Lisaks toimub südalinnas ja sadamates nii jõe eest hoolitsevaid ja kui jõge tartlastele-külalistele lähemale toovaid ettevõtmisi, mõned neist jõel, mõned jõe kallastel. Emajõe festivalil kõlab alati ka palju head muusikat.

See meeleolukas üritus on oivaline kohtumispaik kõigile Tartu, suve ja vee sõpradele!
www.emajoefestival.ee
www.facebook.com/EmajoeFestival
www.instagram.com/emajoefestival