TARTU AUTORITE RAAMATULAAT 2018

29. juuni 2019
Kell 11–17 Tartus Küüni tänaval

TARTU AUTORITE RAAMATULAAT 2018

Kirjanduslinn Tartu kutsub oma autorid Küüni tänavale kokku – koostöös Eesti Kirjandusmuuseumiga toimub linna päeval Tartu autorite raamatulaat.

Tartu ja Tartumaa autorid laadatelgis kohal reedel, 29. juunil 2018 kell 11–17.
Müügil ilu- ja teaduskirjandus ning Tartu linna päeva raamatulaada templi ja autori autogrammiga eksemplarid. Kavas jutuajamised, kohtumised, esitlused.

Tulge ajage juttu ja uurige-puurige kõige kohta, mis lugemisest südamesse on läinud ja sinna kripeldama jäänud. Võimalust selleks on kauni suvise reede jagu.
Tulge ostke uusi raamatuid ja kindlasti annavad autorid oma autogrammi heal meelel ka juba varem soetatud eksemplaridesse.

Küüni tänava Tartu autorite raamatutelgis on 29. juunil kell 11–17 kohal:
Aado Lintrop, Ago Pärtelpoeg, Agur Karukäpp, Aidi Vallik, Aivi Ross, Alar Madisson, Anu Korb, Carolina Pihelgas, Eda Kalmre, Elke Unt, Ena Mets, Enriko Talvistu, Hanneleele Kaldmaa, Ilmar Särg, Inga Ivanova, Ingrid Rüütel, Jaan Kaplinski, Jaan Malin, Jaanus Kriisk, Janika Kronberg, Joanna Ellman, Joel Jans, Juhan Voolaid, Juhani Püttsepp, Justin Petrone, Jüri Kolk, Jüri Talvet, Krista Ojasaar, Kristel Leesmend, Kristel Vilbaste, Kristina Ruder, Lauri Räpp, Lehte Hainsalu, Leo Luks, Mait Raunn, Mall Hiiemäe, Marek Kahro, Marge Pärnits, Mari-Ann Remmel, Mart Kivastik, Mart Trummal, Mihkel Kunnus, Mika Keränen, Märt Laur, Nadežda Katajeva-Valk, Nikolai Ivanov, Piret Bristol, Reeli Reinaus, Reet Piiri, Risto Järv, Rutt Hinrikus, Sander Karu, Siiri Laidla, Tatjana Sigalova, Thavet Atlas, Krafinna, Indrek Hargla, Kristi Metste, Tia Navi/Tiia Kõnnussaar, Malle Salupere, Tiia Toomet, Tiina Kirss, Tõnis Vilu, Urmas Sutrop, Urmas Vadi, Vahur Kalmre, Valeria Ränik.

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/169937766979305/