TOOMAS LÕHMUSTE MENTORKOOLITUS

21. oktoober 2017
Kell 11 Tiigi Seltsimajas

TOOMAS LÕHMUSTE MENTORKOOLITUS

Hea Tartu linna ja Tartu maakonna harrastusteatri liige, lavastaja!

Ootame teid Eesti Harrastuteatrite Liidu ja Tiigi Seltsimaja koostöös toimuvale mentorkoolitusele „Hääl ja selle kasutamine”.

L, 21.10.2017 kell 11 Tiigi Seltsimajas (Tiigi 11)

Koolitaja: Toomas Lõhmuste (Tallinna Ülikool)
Teema: Hääl ja kõne
Töö teksti ja mikrofoniga, koolituse kestus 3 h

Paigaldatakse kujuteldav helikabiin ja toimub praktiline teksti salvestamine.
(Lõppenud!)Registreerumine: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lZrvlufdiFxuTCQTU57Y8pzUvqMzFAovFjuy7CNDTvI/edit

Tekst millega tööd tehakse, saadetakse pärast registreerumist.

KOOLITAJA: Toomas Lõhmuste, MA

Toomas Lõhmuste lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri 9. lennu 1980. aastal. Esinenud laval, televisioonis ning raadios, olnud kauaaegne Tallinna Ülikooli kõnetehnika õppejõud, koolitaja Eesti Rahvusringhäälingus, sage dokumentaalflmide ning telesaadete tekstide esitaja. Lõhmuste on viinud läbi kõnekoolitusi erinevates haridusasutustes, ministeeriumites, ettevõtetes ja erialaliitudes, osalenud kõnetehnika meistriklassides Saksamaal, Ungaris ning Venemaal. Toomas Lõhmuste kõne- ja hääletreeningud on alati praktilised, ta annab osalejatele kaasa palju praktilisi nippe ja näpunäiteid, kuidas oma häält kasutada ning seda hoida.