VII PÄRIMUSMAAILM

1. juuni 2017
Kell 10 kesklinna pargis

VII PÄRIMUSMAAILM

VII Pärimusmaailma raames ülelinnalisel lastekaitsepäeva õuesõppe päeval „Mina ka!” mängitakse kesklinna pargis neti ja nuti asemel päris sõpradega.

Armas tartlane, tead ju, et mänge saab mängida mitte ainult netis ja nutis, vaid ka pargis, murumättal ja koduhoovis. Ja mitte üksi või kujuteldava sõbraga, vaid päris sõbraga või koos koolikaaslastega. Kas tead, mis on „ludimäng”? Või „telu tegemine” või „ätsemäng”? Kuidas toimiksid, kui Sind kutsutakse „rebast püüdma” või osalema „taevasse minemise mängus”? Ei oska mängida? Ära muretse – tule kohale, ettenäitajad ootavad Sind!

1. juunil mängivad ka pillimehed. Mängivad mänge ja mängivad pillidel. Tule kuula ja vaata, kuidas mängitakse uusi ja vanu rahvapille akordionit, jauramit, kitarri, plokkflööti, ukulelet, viiulit, väikekannelt.

Pärimusmaailmas osalemine on kõigile, väikestele ja suurtele, pääsmevaba.