EESTI VABARIIGI 99. AASTAPÄEVA TÄHISTAMINE

24. veebruar 2017
Kell 9.15 mälestussamba Kalevipoeg juures, kell 10.00 Tartu Tähetorni juures

EESTI VABARIIGI 99. AASTAPÄEVA TÄHISTAMINE

Eesti Vabariigi 99. aastapäeva tähistatakse Tartus 24. veebruari ennelõunal:

kell 9.15 rivistusega Tartu Vabadussõja mälestussamba Kalevipoeg juures
Kõnelevad Tartu linnavolikogu esimees Vladimir Šokman ja Kaitseliidu Tartu maleva kaplan Priit Tamm.

kell 10.00 tseremooniaga Tartu Tähetorni juures
Kõnelevad Tartu linnapea Urmas Klaas, Tartu maavanem Reno Laidre, EELK Tartu praost Ants Tooming, naiskodukaitse Tartu ringkonna esinaine Triin Viltrop ja Eesti Üliõpilaste Seltsi abiesimees Kristjan Silm.

Tseremoonial on kaastegevad:
puhkpilliorkester Tartu (dirigent Margus Kasemaa), Tartu Akadeemiline Meeskoor (dirigent Alo Ritsing), Eesti Meestelaulu Seltsi Tartu meeskoor (dirigent Made Ritsing), Eesti Maaülikooli meeskoor Gaudeamus (dirigent Lauri Breede), Tartu meeskoor Akadeemiline Emajõgi (dirigent Karin Raamat),  Vanemuise Seltsi meeskoor (dirigent Valli Ilvik), Haaslava meeskoor (dirigent Kalev Lindal), Korp! Rotalia meeskoor (dirigent Lauri Breede)

Korraldavad Kaitseliidu Tartu malev ja Tiigi Seltsimaja, tseremooniaid juhib Ken Ird.