V TARTU SEGAKOORIDE LAULUPÄEV

15. aprill 2016
Kell 19 Tartu Ülikooli aulas

V TARTU SEGAKOORIDE LAULUPÄEV

V Tartu segakooride laulupäev toimub Tartu Ülikooli aulas juba viiendat korda. Esinemas saab näha täiskasvanute segakoore ja koolikoore. Ühendkoori esituses kõlavad 2017. aasta noorte laulupeo ja 2016. a suvel toimuva Eesti Segakooride Liidu Viljandis toimuva laulusimmani laulud.

Osalevad: Miina Härma Lauluseltsi segakoor, Lõuna prefektuuri segakoor Chorus Menticum, kammerkoor Camerata Universitatis, laulukoor Tarbatu, segakoor Vanemuine, Tartu Rahvaülikooli segakoor, Miina Härma Gümnaasiumi segakoor, Hugo Treffneri Gümnaasiumi segakoor „Anima”, Tartu noortekoor, Tartu üliõpilassegakoor, Tartu mäluasutuste segakoor MASK.

Pääsmed hinnaga 4 ja 2 eurot on müügil enne kontserti kohapeal.