PUHKPILLIORKESTRITE KEVADKONTSERT

24. aprill 2016
Kell 16 Vanemuise kontserdimajas

PUHKPILLIORKESTRITE KEVADKONTSERT

Tartu linna ja maakonna puhkpilliorkestrite kevadkontsert toimub Vanemuise kontserdimajas pühapäeval, 24. aprillil kell 16.

Osalevad: puhkpilliorkester Tartu, Tartu Mart Reiniku Kooli puhkpilliorkester, Tartu Karlova Kooli puhkpilliorkester, puhkpilliorkester Forte, Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli puhkpilliorkester, Väägvere Pasunakoor, Tartu II Muusikakooli, Tartu Tamme Kooli ja Tartu Tamme Gümnaasiumi õpilaste koondorkester, Tartu I Muusikakooli puhkpilliorkester, Tartu Ülikooli akadeemiline puhkpilliorkester Popsid, Elva linna puhkpilliorkester, puhkpilliorkester Tamme

Pääsmed hinnaga 6 ja 3 eurot on müügil Piletilevis ja enne kontserti Vanemuise kontserdimaja kassas.