EMADEPÄEVA KONTSERT

10. mai 2015
Kell 16 Tartu Ülikooli aulas

EMADEPÄEVA KONTSERT

Tiigi Seltsimaja ja Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool korraldavad Tartu Ülikooli aulas pühapäeval, 10. mail 2015 kell 16 kontserdi, kus esinevad nelja erineva muusikakooli õpilased.

Emadepäeval esinevad Tartu Ülikooli aulas Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli, Tartu II Muusikakooli, Ülenurme Muusikakooli ning Tartu Karlova Kooli Koorikooli õpilased. Kuulata saab vokaal- ja kandleansamblit, akordioniduot ja soliste, esinevad noored klaveri-,
trompeti-, flöödi- ja viiulimängijad, erilisematest instrumentidest saab kuulata marimbat.

Kontserdi lavastaja ja läbiviija Inga Lunge sõnul kõlavad muusikapalade vahel ka Tartuga seotud ning Tartus elavate inimeste imearmsad mõtted emadest praegu ja aegade tagant. Teiste seas näiteks Heljo Pikhofi, Betti Alveri, Ene Ergma, Jaan Elgula, Erik Sakkovi, Toomas Lunge ja Laine Randjärve südamlikud mälestused.
Emadepaeva_kontsert2_10-05-15.jpg