OLAV EHALA 70. SÜNNIPÄEVA KONTSERT TARTUS

21.11.2020
Kell 17 Vanemuise kontserdimajas

OLAV EHALA 70. SÜNNIPÄEVA KONTSERT TARTUS

31. juulil 70. sünnipäeva tähistav helilooja ja pianist Olav Ehala on väga armastatud ning Tartu ja tartlased ei ole erand. Ehala loodud igavesti meloodiamällu sööbiv (ja me lubame sellel alati nii heal meelel juhtuda!) muusika on kõlanud lugematutel kontsertidel, seal hulgas laulupidudel, väga paljude kollektiivide ja solistide esituses.

Sünnipäevakontsert Vanemuise kontserdimajas toob eelkõige kokku Tartu ja Tartumaa segakoorid, kuid kaasab valikuliselt ka meeste-, laste-, poiste-, nais- ja neidudekoore. Lisaks kooridele saab kuulda tuntud soliste ning loomulikult on laval helilooja ise.

Kaastegevad Pärnu Linnaorkester ja dirigent Kaspar Mänd.

 

Kontserdil kõlab eranditult Olav Ehala looming ning selle raames toimub IX Tartu segakooride laulupäev.