TARTU 2019. AASTA LAULUPEO PEAKONTSERDILE REGISTREERUMINE

Tiigi_seltsimaja_menu.jpg

TARTU 2019. AASTA LAULUPEO PEAKONTSERDILE REGISTREERUMINE

 

Tartu laulupeo peakontsert toimub laupäeval, 22. juunil 2019 kell 18.00 Tartu lauluväljakul.

Kollektiivide peakontserdile registreerumine toimus selle lehe kaudu, olete õiges kohas.
Ametlik registreerumine on küll lõppenud, aga ootame veel  rõõmsal meelel neid kollektiive, kellel oleme saatnud meeldetuletuse.

Registreerimiseks loob kollektiivi kontaktisik endale kasutajakonto valides menüüribalt „Loon kasutajakonto”.

Kasutajakonto loomisel tuleb meeles pidada, et kollektiivi kontaktisiku ehk registreerija kasutajanimi võrdub tema suurtähega algava „päris” ees- ja perenimega. Nt nii: Lydia Koidula, Richard Ritsing
Kasutajakonto loomisel sisestage palun oma toimiv e-posti aadress. Kõik kasutajakontoga seotud teated saadetakse sellele aadressile. Teie telefoni numbrit ega e-posti ei avalikustata, e-posti aadressi kasutatakse ainult salasõna, uudiste ja teavituste saatmiseks.
Pärast kasutajakonto loomist saab kontaktisik enda poolt registreeritud kollektiivide andmeid sellel lehel sisse logides vaadata ja korraldajatega kooskõlastades ka muuta. Lõplik andmete uuendamine toimub kevadel 2019.

Kollektiivi kontaktisikul on kanda peakontserdil osalejate arvu ja kollektiivi kontaktandmete päevakajalisena hoidmise ning korraldajate poolt saadetavate materjalide läbitöötamise ja uudiste kõigi asjaosalisteni viimise vastutusrikas roll. Aitäh teile, head kaaskorraldajad.

Lisainfo ja laulupeotugi: 736 1560 ja 525 7906 või laulupidu[at]tartu[dot]ee

 

Kohtumiseni laulupeo 150. sünnipäeval laulupidude sünnilinnas Tartus!

Laulupeo 150. sünnipäev | 20.–22. juunil 2019 Tartus | tartulaulupidu.ee