Tartu talvine tantsupäev 2018 registreerumisvorm

Tartu_Talvine_Tantsupäev_2018
 

Head tantsijad ja tantsurühmade juhendajad!

Kutsume teid ja teie rühmasid taas osalema Tartu talvisel tantsupäeval, mis toimub laupäeval, 15. detsembril 2018 kell 13.00.

Olukord on pidulik – sellel aastal võõrustab talvine Tartu raekoja plats tantsupäeva juba kümnendat korda, palju õnne meile kõigile!

Tantsupäeva kunstiline juht on Karel Vähi ning hea meel on teada anda ka sellest, et seekorda saate tantsida Matis Leima (karmoška, viiul) ja Laurits Leima (kitarr) pilli järgi.
Kodutütarde keedetud kuum tee ootab tantsijaid peopaigas alates 12.30.

 

Peole Tartu raekoja platsil järgneb kell 14 simman Püssirohukeldris. Mitte kunagi väsivate tantsupäevaliste tantsitamise võtavad seal üle Toomas Oks ja Karl Kobin.

Talveilma ja tühja kõhu vastu võitlemise nimel on tublidele Tartu talvisel tantsupäeval osalenud tantsijatele ajavahemikus 14–16 kahurikuulis seljanka -20%! Laudade broneerimine Püssirohukeldri kodulehel (pyss.ee/broneeri) või kohapeal (Lossi 28).

 

Sünnipäevalise taaskohtumiseni pühademeeleolus Tartu raekoja platsil!

NB! Peole registreerumine on avatud 25. novembrini (k a) 2018.
Tantsupäeva repertuaar jõuab tantsurühmade kontaktisikuteni hiljemalt 1. novembril.

Näoraamatus saab end osalejaks märkida siin: https://www.facebook.com/events/341731196372276/


Juhendaja andmed
Kontaktisiku (registreerija) andmed

Töötleme Teie isikuandmeid üksnes Tartu talvisel tantsupäeval osalevatele tantsijatele info edastamiseks. Registreerumisvormile sisestatud andmeid ei avalikusta ning need kustutatakse pärast ürituse toimumist.
Isikuandmete töötlemise eest vastutav töötleja on Tiigi Seltsimaja (Tiigi 11, 51003 Tartu, telefon 736 1560, info[at]tiigi.tartu[dot]ee). Teil on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta. Nõusoleku tagasi võtmiseks tuleb esitada avaldus vastutavale töötlejale.

 

Tartu talvine tantsupäev 2017 fotogalerii 

Tartu talvine tantsupäev 2017 videoklipid Youtube`s:

Mulgi polka
Puuratas
Kaera-Jaan