Tartu koorikontsertide kalender

Lae alla ICS Kalender

 Siin on lauljate algatatud Tartu koorikontsertide kalender, mis saadab enne kontsertide toimumist automaatseid meeldetuletusi, ning seda saavad hallata kõik huvilised, kes selleks soovi avaldavad. Oma kontsertide lisamiseks või senise info muutmiseks klõpsake palun siia. Facebooki konto omajatel on võimalus liituda lehega "Tartu koorikontserdid", mis jagab kontsertide infot igal nädalal (täpsem info lehe tutvustusees).

Selleks, et kalender automaatselt kõigi kontsertide kohta meilile meeldetuletuse saadaks, tuleks sellega kõigepealt liituda, klõpsates kalendri all paremas nurgas „+GoogleCalendar“ nuppu ning seejärel lahti hüppavast aknast "Add". Kalendriga liitumiseks ei ole vaja gmaili-aadressi, küll aga e-posti aadressi, mis oleks Google`i kontoga ühendatud.

1. Kui olete liitumise järel jõudnud kalendrivaatesse,
2. otsige vasakult paanilt „Other calendars“
3. ja klõpsake seal „Tartu koorikontserdid“ paremal otsas olevale kolmele püstisele punktile,
4. klõpsake „Settings“,
5. edasi valige "Event notifications"
6. ja edasi saate ise „Add notificationsi“ juures märkida, et iga kontserti tuletatakse meelde näiteks 2 päeva enne vmt.

Kooride esindajatel soovitame oma kontserdi info lisada ka Tartu kultuurikalendrisse ja Eesti Kooriühingu kalendrisse (aiki.koolmeister´ät´kooriyhing.ee), et info jõuaks suurema hulga huvilisteni!