PUHKPILLIORKESTRITE KEVADKONTSERT

24.04.2016
Kell 16 Vanemuise kontserdimajas

PUHKPILLIORKESTRITE KEVADKONTSER

 
Tartu linna ja maakonna puhkpilliorkestrite kevadkontsert toimub Vanemuise kontserdimajas pühapäeval, 24. aprillil kell 16.
 
Osalevad: puhkpilliorkester Tartu, Tartu Mart Reiniku Kooli puhkpilliorkester, Tartu Karlova Kooli puhkpilliorkester, puhkpilliorkester Forte, Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli puhkpilliorkester, Väägvere Pasunakoor, Tartu II Muusikakooli, Tartu Tamme Kooli ja Tartu Tamme Gümnaasiumi õpilaste koondorkester, Tartu I Muusikakooli puhkpilliorkester, Tartu Ülikooli akadeemiline puhkpilliorkester Popsid, Elva linna puhkpilliorkester, puhkpilliorkester Tamme
 
Pääsmed hinnaga 6 ja 3 eurot on müügil Piletilevis ja enne kontserti Vanemuise kontserdimaja kassas.